שלום

אני עומר והב מאבחן ומטפל ברפואה סינית ולייזר רך. השילוב בין האיבחון ההוליסטי בעזרת טכנולוגית הלייזר ודרכי הטיפול המסורתיות המקובלות ברפואות העתיקות מביא לנו את השילוב השלם לטיפול. צמחי המרפא ושילוב המרקחות אם בשתיה או למריחה חיצונית. 

Wooden Hut

הסיפור שלי

אני עומר והב, יליד 1980. התחלתי את לימודי הרפואה הסינית  ב- 2004 במכללת רידמן, הוסמכתי כמטפל ברפואה סינית וצמחי מרפא ב- 2008 והמשכתי לימודי השתלמות באוניברסיטת האנגדזו שבסין, שם התמחתי בבתי-חולים אצל מיטב הרופאים בצמחי מרפא וטכניקות דיקור ואף זכיתי במלגת לימודים מטעם הממשלה הסינית להמשך לימודי הרפואה הסינית ולימודי השפה הסינית. במהלך מסעותי ביקרתי במרפאות כפריות בסין ובנקודות נוספות בעולם ונחשפתי לשיטות טיפול מסורתיות, עתיקות, שונות ומשונות, וכמובן בשימוש המופלא של צמחי המרפא. בהכשרתי עברתי התמחויות קליניות בצמחי מרפא סיניים ומערביים, ובשיטות הכנה מדעיות. בחזרתי ארצה העברתי הרצאות בתחום הפילוסופיה הסינית, איבחון על פי הרפואה הסינית ומרקחות צמחים במכללת רידמן. בחזוני אני רואה ומיישם את השילוב בין השניים כמפתח לשימוש הנכון והאפקטבי ביותר בדרך הטיפולית שלי.

ב- 2012 היקמתי את "קליניקת נקודת סין" במרכז תל אביב שעם השנים הפכה למרכז טיפולים לרפואה משלימה ואיגדה בתוכה מגוון מטפלים ודרכי טיפול שונות. 

כיום 2021 אני נשוי לענבל ואב לארבעה יקירים מתגורר בקיבוץ בשדה נחום היקמנו לנו מרכז טיפולים בעמק המעיינות המקיים את חזוניינו כמטפלים. שהו..לטפל. 

עומר קולג עם שער מנטה.jpg
--20 (1)_edited.png

Contact

I'm always looking for new and exciting opportunities. Let's connect.

123-456-7890