התקופה האחרונה גרמה לנו לדלג על עונה שלמה ומשמעותית, שלא היינו בחוץ. ישירות עברנו לקיץ, לחום קיצוני, שרבים וגשם. אספנו קצת מאגרי שומן שנתפסו במקומות ה"נכונים": ישבן, ירכיים, מותניים וגם בטן.

צלוליט הם עודפי רקמת שומן ונוזלים תת עוריים הנלכדים בין התאים, בין שכבת הדרמיס להיפודרמיס, המתעבים ומתקשים עם הזמן ולגוף קשה יותר לסלק אותם דרך מערכת הדם והלימפה. במישוש האזורים בהן הצלוליט אוהב להאגר, כמו ירכיים, אגן, פנים הירך- נרגיש גבשושיות גדולות או קטנות, עור רופס ואפילו כאב בזמן לחיצה על האזור שנראה כמו "קליפת תפוז".

מדוע נוצר הצלוליט?
צלוליט הוא תהליך טבעי תורשתי וחלק משינויי גוף האישה. האישה מתחילה לייצר צלוליט כבר בזמן ההתבגרות המינית, במטרה אבולציונית לאגור שומן במקומות שונים בגוף כדי למלא את "מאגרי השומן" שגם חלילה במצבי חוסר תזונתי קיצוני, האישה תוכל להזין ולהניק את תינוקה.
עם השנים והתבגרות האישה לגוף קשה יותר לפנות את הצלוליט בצורה טבעית והוא נאגר, נתקע באותם המקומות.   

90% מהנשים סובלות מצלוליט ברמה כזו או אחרת! 

דיאטות שונות, שינויי משקל קיצוניים, תזונה לא מאוזנת, שתיית מים לא מספקת, חוסר פעילות גופנית, הריונות ולידות, שינויים הורמונליים מהירים- כולם מעלים את הסיכוי לצלוליט. 

הצטברות של רעלים נאגרים גם על אותן רקמות צלוליט וכך הרקמה צוברת נוזלים "עכורים" מתעבה ומתקשה יותר. מעבר לפן האסטתי שהצלוליט מהווה מטרד עבור נשים רבות, המצב יכול להתקדם לבעיה רפואית ממשית- צלוליטיס- הוא המצב הצלוליט הדלקתי שעלול להשפיע על זרימת הדם כלל מערכתית, כאבי רגליים וגב ועד מחלות כלי דם.

גם כאן הרפואה הסינית באה לעזרה, בריאותית ואסתטית

הצלוליט נגרם לפי האבחון הסיני בשל טחול חלש - מערכת עיכול שלא מתמירה ומפרידה נוזלים ל"טהורים" ו"עכורים", נוצרים הצטברויות של "לחות תקועה".
תזונה לקויה המחלישה את מערכת העיכול
הכבד- "תקוע" ולא מזרים ומפנה רעלים בצורה אופטימלית

הטיפול ברפואה סינית- כולל עיסויים עמוקים, כוסות רוח, דיקור וחימום, גירוי אלקטרו, צמחי מרפא ותזונה מתאימה, וגם שיעורי בית למטופלת כדי שפעולת פינוי אותם הרעלים ונוזלים תקועים יזוזו ויתפנו החוצה מהגוף- פעילות ספורטיבית, פעילות מייזעת, שתייה מרובה, עיסוי וקרצוף עצמי בהדרכה נכונה.

אנו בקלינוקה ממקדים את העבודה על הצלולליט כך: 

אופן הטיפול: האיזור המוצלל יתוחם ויסומן, מחטי דיקור יכנסו בעדינות לתוך שכבה זו ואליהן יחוברו פולסים חשמליים עדינים על מנת לפרק את האיזורים המוקשים. אחרכך אנו נשתמש במכשיר הלייזר הרך אשר יקרין אנרגיית פוטון לריקמה המוצללת וישפר את התהליך המטאבולי ויאיץ את הפעולה. בגמר הפעולה תהייה הדרכה להמשך הפעולה בבית בעזרת כוס רוח סיליקונית ומריחת תכשירים המותאמים לאיזור ולסוג העור. 

משך הטיפול: 


חשוב לדעת שצלוליט היא נטייה של הגוף והתורשה, ובכדי לשמור ולהגיע לתוצאות מירביות ולא זמניות, יש צורך בהתמדה ושיפור אורח החיים. 

הכיני גופך לקיץ, בצורה טבעית