קוסמטיקה ויופי

מטפלת: נעמה ברנס

עוד מימי הרפואה הסינית העתיקה ניתנת חשיבות גדולה לבריאות העור. מראהו, גמישותו, סימניו השונים, תוי ההבעה, גוון הצבע, וחיותו אשר משפיעים ומושפעים ממצב בריאותינו הפנימית. כיום שיטת הדיקור הקוסמטי בשילוב עם הידע המדעי מוכיחה את עצמה  לא רק בתוצאות אסטטיות הניכרות בעור הפנים אלה כטיפול תמיכה ואיזון מערכות הגוף השונות.

 

 

מה זה "דיקור קוסמטי"?

 

האקופנקטורה הקוסמטית הוא טיפול המחדש את תאי העור וייצור האלסטין והקולגן הטבעיים בעור הגורמים למתיחתו והחייאתו של עור הפנים. "אנטי אייג'ינג טבעי". בתהליך הדיקור מוחדרות לעור הפנים מחטים דקיקות, הגורמות להזרמה מוגברת של דם וצ'י (אנרגיה חיונית במרידיאנים) וחמצון נכון של רקמות העור. הטיפול מעודד מטבוליזם של תאי העור, ניקוז רעלים, יצירת תאי עור חדשים, משמר את  גמישות העור ושרירי הפנים. בזכות כך, הדבר גורם בצורה טבעית ומוכרת לגוף להתחדשות מוגברת של תאי העור, התרעננות העור, מתיחתו והצערתו.

 

האקופנקטורה הקוסמטית  מאיטה  את תהליך ההזדקנות של העור, מחייה אותו ומעניקה לחות חיונית לעור מבפנים כלפי חוץ.

 כל התהליך מביא לתוצאות יפות וטבעיות, הטיפול מרגיע, כמעט ללא כאבים, בטוח וללא סיכונים!

הטיפול משלב עיסוי בטכניקות וכלים מיוחדים, מסכות הזנה טבעיות, קרמים ומשחות המותאמות אישית למצב עור המטופל. התאמה של פורמולות צמחי מרפא ללקיחה פנימית לתמיכה וזירוז התוצאות. יעוץ תזונתי ואורח חיים בריא שבתקווה ישמר גם לאחרי סדרת הטיפולים.

 

זהו אינו תהליך קסם, ולא מהפך מידי. התוצאות מושפעות מאוד מגיל המטופל, מההשפעה האישית של המחטים על המטופל כאינדיבידואל, מהרגלי תזונה ואורח חיים ומצב בריאות כללי. ככל שמתמידים בטיפול כך גם תוצאות הטיפול משתפרות ונשמרות לאורך זמן.

 

מהן התוצאות להן ניתן לצפות מהטיפול?

 

גוון עור הפנים משתפר ונהיה אחיד יותר, צעיר, קורן וזוהר יותר.

שיפור אלסטיות עור ושרירי הפנים ומתיחתם.

טשטוש קמטי הבעה והעלמת קמטוטים ומילויים.

העלמת כתמי עור והיפרפיגמנטציה.

טשטוש והעלמת עיגולים שחורים ונפיחות תחת העיניים.

הפחתת אדמומיות.

טיפול ומניעה במחלות עור כגון אקנה, סבוריאה.

מראה כללי בריא וצעיר יותר.

 

 

23.jpg

טיפולים נוספים במחלקה: העלמת צלוליט, העלמת סימני מתיחה, טשטוש צלקות, העלמת ורידים מודגשים ברגליים, טיפול בנשירה ואיבוד שיער. כל הטיפולים נעשים בצורה טבעית לחלוטין ללא שום תוספת כימית, יש אפשרות ואף רצוי להמשיך את הטיפול יום יום בבית באמצעות מוצרים קיימים שבטוחים לשימוש רק צריך לדעת איך, אנו נדאג לתת הנחיות ברורות.