אודותינו המטפלים

עומר והב | מטפל בכיר | אבחון ר. סינית | צמחי מרפא | דיקור סיני

בדברי אפתח בתודה עמוקה לכל מי שנתן ונותן חלק בקיומו של המרכז.

התחלתי את לימודי הרפואה הסינית  ב- 2004 במכללת רידמן, הוסמכתי כמטפל ברפואה סינית וצמחי מרפא ב- 2008 והמשכתי לימודי השתלמות באוניברסיטת האנגדזו שבסין, שם התמחתי בבתי-חולים אצל מיטב הרופאים בצמחי מרפא וטכניקות דיקור ואף זכיתי במלגת לימודים מטעם הממשלה הסינית להמשך לימודי הרפואה הסינית ולימודי השפה הסינית. במהלך מסעותי ביקרתי במרפאות כפריות בסין ובנקודות נוספות בעולם ונחשפתי לשיטות טיפול מסורתיות, עתיקות, שונות ומשונות, וכמובן בשימוש המופלא של צמחי המרפא. בהכשרתי עברתי התמחויות קליניות 

22.png

בצמחי מרפא סיניים ומערביים, ובשיטות הכנה מדעיות. בחזרתי ארצה העברתי הרצאות בתחום הפילוסופיה הסינית, איבחון על פי הרפואה הסינית ומרקחות צמחים במכללת רידמן. בחזוני אני רואה ומיישם את השילוב בין השניים כמפתח לשימוש הנכון והאפקטבי ביותר בדרך הטיפולית שלי.

2012 פתחתי את "קליניקת נקודת סין" ובמו ידי בניתי ארבעה חדרי טיפול וחנות צמחים קטנה בלב תל אביב. התחלתי לטפל במסירות ולתת את כל כולי לטיפול מדוייק, בטוח ומהלב. במהלך חמש השנים הבאות בניתי משפחה ובני הראשון נועם נולד עם הולדת הקליניקה. במהלך השנים בקליניקה עברתי התנסויות רבות והקושי הגדול מכל היה איך לקדם את הקליניקה הקטנה למרכז ומוקד למטפלים וטיפולים שונים שיאפשרו מגוון טיפולים רחב יותר עבור לקוחות הקליניקה. יצרתי שיתופי פעולה עם מטפלים מוסמכים נוספים אשר שיתפו את ידיעותיהם ואהבתם לתחום הטיפול, ראו את האחר והיו סקרנים לחקור ולשאול וכך הוקם מרכז XIN. 

 
 
נעמה ברנס.jpg

נעמה ברנס  רפואה סינית | דיקור קוסמטי | טיפולי מגע | צמחי ופטריות מרפא

 

סיימתי לימודי רפואה סינית 4 שנים בשנת 2013 במכללת רידמן. למדתי את העולם המופלא של דיקור, טווינא, צמחי מרפא ותזונה. טסתי להתמחות בבית חולים בהאנג ז'ו סין ב-2014.

התמחתי בטכניקות עיסוי אורטופדי וממשיכה את לימודי בקורסים נוספים, להרחבת הידע והמקצועיות שלי בתור מטפלת רב תחומית. עם השנים נחשפתי לעולם טיפולי המגע והעשרתי את הכלים הטיפוליים שלי בטכניקות עיסוי משולבות. רכשתי ידע וטכניקות נוספות מעיסוי רקמות עמוק, מתיחות משיאצו ותיאלנדי, עיסוי שוודי ושחרור נקודות טריגר על גבי השרירים, שיקום שרירים ועוד.

אני נעזרת בכלים יעילים נוספים מלבד המגע והדיקור כמו כוסות רוח, גוואשה, במבוקים וארומתרפיה, שאת טכניקות אילו אני משלבת בכל טיפול ומתאימה אותם בדיוק למטופל המגיע ובמצבו הנוכחי בו הוא נמצא- אנרגטי, נפשי ופיזי. אני מאמינה ומבינה שהגוף שלנו היא מכונה אלוהית, וחייבים לתחזק אותה, לשמן אותה להקשיב למה שהגוף אומרת לנו, ביחד עם

ההקשבה לנפש שלנו. כך לטפל בכל דרך שנעימה ונכונה לנו, בכדי שנוכל להמשיך את מרוץ החיים בשמחה בבריאות ואהבה. מאמינה שיש ביכולת הגוף והנפש שלנו להירפא בכוחות עצמו, עם תמיכה קלה ומקצועית.

תמיד גורם לי אושר לראות את המטופלים שלי נכנסים לטיפול בצורה אחת ויוצאים אחרת. קלים יותר, משוחררים ורגועים יותר.

שמחה וגאה לעבוד כבר 5 שנים עם צוות מקצועי של מטפלים בקליניקת נקודת סין.

 
WhatsApp Image 2020-12-21 at 14.41.29.jp

מרדכי ווהבה- נטורפת.

כל ימי עסקתי בדרך זו או אחרת בעבודת הידיים.
בשנת 2016 התחלתי את לימודי הרפואה המשלימה ולאורך השנים בהם טיפלתי, בניתי שיטה ייחודית שנקראת שיטת המשולש. 
השיטה נפתחת עם אבחון רידיאולוגי, קריאה בקשתית העין, שם ניתן לגלות את אופי האדם ותכונותיו ומזהים את החולשות באיברים. בשלב הבא מתבצע עיסוי עמוק לרקמות שיוצר תשתית אחידה ונעימה בגוף. אחרי איתור החולשות מתבצע דיקור במה שנקרא בהגהה המקצועית - מרידיאנים (הערוצים האנרגטיים) שאותרו כחלשים, אני מדקר ומסייע עם הילינג כהמשך ישיר לתהליך, וכך מטפל בשדה האנרגטי של הגוף. אחרי הוצאת מחטי הדיקור, בסוף הטיפול, נותן טיפים ודגשים בכל הקשור לתזונה ואורך חיים בריא.