הצוות המקסים שלנו

עומר והב | מטפל בכיר | אבחון ר. סינית | צמחי מרפא | דיקור סיני

בדברי אפתח בתודה עמוקה לכל מי שנתן ונותן חלק בקיומו של המרכז.

התחלתי את לימודי הרפואה הסינית  ב- 2004 במכללת רידמן, הוסמכתי כמטפל ברפואה סינית וצמחי מרפא ב- 2008 והמשכתי לימודי השתלמות באוניברסיטת האנגדזו שבסין, שם התמחתי בבתי-חולים אצל מיטב הרופאים בצמחי מרפא וטכניקות דיקור ואף זכיתי במלגת לימודים מטעם הממשלה הסינית להמשך לימודי הרפואה הסינית ולימודי השפה הסינית. במהלך מסעותי ביקרתי במרפאות כפריות בסין ובנקודות נוספות בעולם ונחשפתי לשיטות טיפול מסורתיות, עתיקות, שונות ומשונות, וכמובן בשימוש המופלא של צמחי המרפא. בהכשרתי עברתי התמחויות קליניות בצמחי מרפא סיניים ומערביים, ובשיטות הכנה מדעיות. בחזרתי ארצה העברתי הרצאות בתחום הפילוסופיה הסינית, איבחון על פי הרפואה הסינית ומרקחות צמחים במכללת רידמן. בחזוני אני רואה ומיישם את השילוב בין השניים כמפתח לשימוש הנכון והאפקטבי ביותר בדרך הטיפולית שלי.

2012 פתחתי את "קליניקת נקודת סין" ובמו ידי בניתי ארבעה חדרי טיפול וחנות צמחים קטנה בלב תל אביב. התחלתי לטפל במסירות ולתת את כל כולי לטיפול מדוייק, בטוח ומהלב. במהלך חמש השנים הבאות בניתי משפחה ובני הראשון נועם נולד עם הולדת הקליניקה. במהלך השנים בקליניקה עברתי התנסויות רבות והקושי הגדול מכל היה איך לקדם את הקליניקה הקטנה למרכז ומוקד למטפלים וטיפולים שונים שיאפשרו מגוון טיפולים רחב יותר עבור לקוחות הקליניקה. יצרתי שיתופי פעולה עם מטפלים מוסמכים נוספים אשר שיתפו את ידיעותיהם ואהבתם לתחום הטיפול, ראו את האחר והיו סקרנים לחקור ולשאול וכך הוקם מרכז XIN. 

 
 

נעמה ברנס     רפואה סינית | דיקור קוסמטי | טיפולי מגע | צמחי ופטריות מרפא

 

סיימתי לימודי רפואה סינית 4 שנים בשנת 2013 במכללת רידמן. למדתי את העולם המופלא של דיקור, טווינא, צמחי מרפא ותזונה. טסתי להתמחות בבית חולים בהאנג ז'ו סין ב-2014.

התמחתי בטכניקות עיסוי אורטופדי וממשיכה את לימודי בקורסים נוספים, להרחבת הידע והמקצועיות שלי בתור מטפלת רב תחומית. עם השנים נחשפתי לעולם טיפולי המגע והעשרתי את הכלים הטיפוליים שלי בטכניקות עיסוי משולבות. רכשתי ידע וטכניקות נוספות מעיסוי רקמות עמוק, מתיחות משיאצו ותיאלנדי, עיסוי שוודי ושחרור נקודות טריגר על גבי השרירים, שיקום שרירים ועוד.

אני נעזרת בכלים יעילים נוספים מלבד המגע והדיקור כמו כוסות רוח, גוואשה, במבוקים וארומתרפיה, שאת טכניקות אילו אני משלבת בכל טיפול ומתאימה אותם בדיוק למטופל המגיע ובמצבו הנוכחי בו הוא נמצא- אנרגטי, נפשי ופיזי. אני מאמינה ומבינה שהגוף שלנו היא מכונה אלוהית, וחייבים לתחזק אותה, לשמן אותה להקשיב למה שהגוף אומרת לנו, ביחד עם

ההקשבה לנפש שלנו. כך לטפל בכל דרך שנעימה ונכונה לנו, בכדי שנוכל להמשיך את מרוץ החיים בשמחה בבריאות ואהבה. מאמינה שיש ביכולת הגוף והנפש שלנו להירפא בכוחות עצמו, עם תמיכה קלה ומקצועית.

תמיד גורם לי אושר לראות את המטופלים שלי נכנסים לטיפול בצורה אחת ויוצאים אחרת. קלים יותר, משוחררים ורגועים יותר.

שמחה וגאה לעבוד כבר 5 שנים עם צוות מקצועי של מטפלים בקליניקת נקודת סין.

 

דן עמיר    מטפל בכיר | דיקור סיני | צמחי מרפא | רפואת נשים

לאחר 4 שנות לימודים, סיימתי לימודי במכללת רידמן בשנת 2008 וישירות נמשכתי על ידי המכללה לצוות ההוראה כאסיסטנט למנחים שונים. לאחר כמה שנים, הפכתי למורה במכללה, והעברתי קורסים רבים לסטודנטים- ביניהם יסודות הרפואה הסינית, דיאגנוזה, הנחיית קליניקות סטודנטים, גינקולוגיה ודרמטולוגיה. כבר במהלך הלימודים ראיתי שאני נמשך מאד לתחום הגינקולוגיה והחלטתי להתעמק בנושא. מאז שסיימתי לימודי, המשכתי ללמוד ולהתמחות בקורסי המשך- קורס מעמיק ומתקדם בדיקור, קורס הכשרת חוקרים שכלל התעמקות בגינקולוגיה בראיה מערבית וסינית, בניה של מחקר להשראת לידה וביצועו בבית החולים מאיר בכפר סבא, וקורס שהתמקד באינטגרציה בין טיפולי IVF לרפואה סינית- הכרה של התרופות וכיצד הן פועלות- מערבית וסינית, וכיצד לשלב בין טיפולי IVF לרפואת הצמחים והדיקור. כמובן שכל הזמן הזה גם צברתי ניסיון קליני נרחב בקליניקה הפרטית.

לעתים נשאלת השאלה למה בחרתי דווקא בתחום הזה כגבר? ובכן, יש כמה סיבות: הראשונה היא מכיוון שזהו תחום שבו רפואה סינית ממש עובדת בצורה מופלאה, וגם ניתן לראות את זה בצורה ברורה. שנית, הסיפוק שיש שאני מקבל תמונה של בדיקת הריון חיובית או בטא חיובית היא מבחינתי, שיא הקריירה שלי. שלישית, זהו תחום מעניין, מורכב ואפילו קסום במידה מסוימת, שממשיך לרתק אותי ולחדש לי גם אחרי הרבה שנים. היום, רוב הטיפולים שלי הם סביב גינקולוגיה, פוריות, הריון ולידה. אני משלב דיקור וצמחי מרפא כדי ליצור איזון ולווסת מערכות שונות בגוף. לרפואה סינית הפוטנציאל לטפל בהצלחה בפתולוגיות רבות של המערכת הגינקולוגית- מחזור לא סדיר, שחלות פוליציסטיות, אנדומטריוזיס, כאבים ביחסי מין, תופעות גיל המעבר, הפרשות וגינליות, דלקות באגן או בנרתיק, מיומות )אם הן עדיין קטנות(, דימומים בין ויסתיים, כאבי וסת, תסמונת טרום ויסתית )עובד מדהים!!!!!!(, דימומים כבדים, בעיות פוריות )גם בצורה טבעית וגם בשילוב IVF או הזרעות(, תמיכה בהריון, ותמיכה לאחר ההריון.

 לכל שאלה, השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  • Facebook Social Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

אתר זה מספק מידע בלבד ואינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול רפואי/תרופתי אחר

בכל שאלה רפואית על המשתמש להיוועץ ברופא המטפל