--77.jpg

עומר והב 
רפואה סינית & לייזר רך

הרפואה הסינית נותנת לנו את הכלים לראות כל אדם עם היופי והייחודיות שלו.

נפלאות הריפוי הן רק חלק מהדרך אותה מאירה הפילוסופיה הסינית והפשטות שבדברים נותנת את היכולת לכל אדם לפעול על פיה .

%D7%A8%D7%A7%D7%A2-%D7%9C%D7%AA%D7%9E%D7
Back Massage

רפואה סינית וטכנולוגיה חדישה 

שיטות הטיפול ברפואה הסינית ובראשה הדיקור, הוכיחו שוב ושוב את יעילותן הטיפולית, אך ברוב המקרים דרוש מספר לא מבוטל של מפגשים עד לקבלת הטבה בבעיה. החיבור בין הרפואה הסינית וטכנולוגית הלייזר הפועל על גלים נמוכים (LLLT) משמש אותי בדיוק האבחנה ולטיפול מהיר יותר המביא לתוצאות מפתיעות, ללא כאב, ללא צורך במחטי הדיקור. לעיתים דרוש מפגש אחד בלבד להטבה משמעותית.

להמשך קריאה על הלייזר ...
 

הטיפול בלייזר בטוח מאוד ואינו גורם לצריבות או כוויות עוריות. הוא מאושר על ידי משרד הבריאות וחברות הביטוח ועומד בתווי התקן האירופאים.
 

כאב הוא סימן איתות של הגוף אשר בעזרתו מסמנת מערכת העצבים על פגע כלשהו הדורש את התיחסות הגוף ושליחת משאבים ואנרגיה להתחדשות. אנרגיה זו ( ATP) היא אנרגיה התלויה במשאבי הגוף הקיימים המושפעים מסיבת הבעיה, הגיל שלנו, מצב בריאותי, מצב נפשי ועוד. בעזרת השימוש בטכנולוית הלייזר הרך אנו שולחים מידע עיצבי אשר מאפשר לנו לקבל תמונה מדוייקת אודות הבעיה ומזינים אנרגיה לתאים שבאיזור הפגוע ובכך מאיצים את הטיפול בו. עבור מערכת העצבים, החל טיפול ונוכחותה במקום פוחתת ואיתה גם הכאב. להמשך קריאה על הטיפול בכאב ... 

על הטיפול בבעיות כרוניות

מדוע כאב הופך כרוני? מדוע מחלה יכולה להתבטא אצל כל אחד למשך זמן שונה? 

התשובה היא חסמים. ואני אסביר. ההנחת יסוד היא שלגופינו יש את היכולות לטפל בכל פגע וידוע שהוא עושה זאת בלילה כשאנו ישנים. כאשר אנו נתקלים בבעיה שלא חולפת עולה השאלה למה? מה מפריע לגופינו לעשות את העבודה? וכן התשובה היא בחסמים. חסמים הם מכשולים המושכים אליהם את כל משאבי הגוף ולעיתים לריק, כך שפגע הנוסף על המערכת נדחק לטיפול מאוחר יותר ולעיתים "נופל בין הכיסאות". להמשך קריאה על הטיפול בבעיות כרונית...

דיקור ללא מחטים

הטיפול בלייזר הוא אינו כואב, צורב או משאיר סימנים. למעשה הוא כל כך אינו מורגש עד לכדי שיעמום. שנות מחקר ושיתופי פעולה גדלים בין המדע לתובנות הרפואה העתיקה ( מרידיאנים, צ'אקרות, צ'י ועוד), הביאו למיפוי מלא של השיטות על ידי שימוש בתדרים נמוכים שאליהם מגיבה מערכת העצבים שלנו. בעזרת קרן הלייזר ( אלומת אור מרוכזת ) אנו יכולים להשפיע על נקודות הדיקור ולהעביר אליהם מסר מדוייק יותר לעבודה וחיזוק הקשרים הבין תאיים. 

  • הטיפול בדיקור הלייזר מתאים מאוד לעבודה עם ילדים ולמי שתחושת הדיקור הקלאסית מרתיעה אותו. 

  • הטיפול בלייזר מקצר את משך זמן הטיפול.

  • מערכת הלייזר נקראת RJ. phisiolaser olimpic | LLLT class B3

xin-finallogo שקוף (1).png

הטיפול בצמחי המרפא הינה שיטת הריפוי מהעתיקות ביותר. אבותינו היו צופים במתרחש בטבע, בחיות האוכלות סוגים של צמחים בעונות מסויימות וכך התבססה לה דרך למרפאר וההבנה שכוחות מרפא גדולים תמונים בצומח סביבינו. צמחי המרפא וביהם ממלכת הפטריות, שרפים, מנראלים, שורשים, מאובנים, פרחים, זרעים, גזעים, ענפים ועוד, הם החזית שלנו בשמירה על בריאותינו, חיזוק ושיפור יכולות גופינו ולעיתים אף למרפא מחלות. תורת הצמחים מבוססת על יכולות הגוף שלנו בספיגה ושימוש נכון בצורות הרקיחה השונות הן תמיד יהיו לטריגר לניצול המלא של החומרים הפעילים אותם אנו צורכים. עם התקדמות הטכנולוגיה פותחו ומתפתחות שיטות מיצוי שונות אשר מיועדות לשיפור הספיגה ולאפקט מהיר יותר.  

22.png

בדברי אפתח בתודה עמוקה לכל מי שנתן ונותן חלק בקיומו של המרכז.

 

אני עומר והב, יליד 1980. התחלתי את לימודי הרפואה הסינית  ב- 2004 במכללת רידמן, הוסמכתי כמטפל ברפואה סינית וצמחי מרפא ב- 2008 והמשכתי לימודי השתלמות באוניברסיטת האנגדזו שבסין, שם התמחתי בבתי-חולים אצל מיטב הרופאים בצמחי מרפא וטכניקות דיקור ואף זכיתי במלגת לימודים מטעם הממשלה הסינית להמשך לימודי הרפואה הסינית ולימודי השפה הסינית. במהלך מסעותי ביקרתי במרפאות כפריות בסין ובנקודות נוספות בעולם ונחשפתי לשיטות טיפול מסורתיות, עתיקות, שונות ומשונות, וכמובן בשימוש המופלא של צמחי המרפא. בהכשרתי עברתי התמחויות קליניות בצמחי מרפא סיניים ומערביים, ובשיטות הכנה מדעיות. בחזרתי ארצה העברתי הרצאות בתחום הפילוסופיה הסינית, איבחון על פי הרפואה הסינית ומרקחות צמחים במכללת רידמן. בחזוני אני רואה ומיישם את השילוב בין השניים כמפתח לשימוש הנכון והאפקטבי ביותר בדרך הטיפולית שלי.

ב- 2012 פתחתי את "קליניקת נקודת סין" ובמו ידי בניתי ארבעה חדרי טיפול וחנות צמחים קטנה בלב תל אביב. התחלתי לטפל במסירות ולתת את כל כולי לטיפול מדוייק, בטוח ומהלב. במהלך חמש השנים הבאות בניתי משפחה ובני הראשון נועם נולד עם הולדת הקליניקה. 

במהלך השנים בקליניקה עברתי התנסויות רבות והקושי הגדול מכל היה איך לקדם את הקליניקה הקטנה למרכז ומוקד למטפלים וטיפולים שונים שיאפשרו מגוון טיפולים רחב יותר עבור לקוחות הקליניקה. יצרתי שיתופי פעולה עם מטפלים מוסמכים נוספים אשר שיתפו את ידיעותיהם ואהבתם לתחום הטיפול, ראו את האחר והיו סקרנים לחקור ולשאול וכך הוקם מרכז XIN. למידע נוסף על צוות המרכז לחצו כאן - צוות המטפלים.

 

הטיפול מתחיל משלב האבחון שהנו השלב העיקרי והראשוני להכירות עם המטופל/ת בכל ההיבטים השונים, לאחר שלב האבחון אני מתאים את סוג הטיפול המדוייק והרלוונטי ביותר. הטיפולים מוענקים מהלב ומתוך מקום של שליחות וכל המעוניין לטפל או לקבל טיפול עליו לרוקן את ליבו ולהכיל וכך הצוות הנהדר שלנו בא יום יום לטיפולים במרכז.

 

ב- 2017 הכרתי את דיוויד לואיס אשר הגיע אלי לטיפול עקב פציעת ספורט ובזמן קצר הפך לשותף פעיל במרכז XIN, בעזרת דיוויד מינפנו את שירותינו ואת מגוון הטיפולים שאנו זוכים לתת יום יום,כמו כן דיויד לוקח חלק בניהול ושיפור האווירה במרכז.

 

כיום 2018 אני אבא לשלושה ונשוי באושר. את זמני כיום אני משקיע בלהיות בעל טוב יותר,אבא טוב יותר, מטפל נבון יותר ולהעשיר את הידע שלי על צמחי המרפא (בעין אחת מסורתי ובעין שניה מדעי) עם הרבה אמפתיה לכולם.

 

אנו  משיקים בקרוב סדרת הרצאות שאני ועמיתיי נקיים אצלנו במרכז, הרצאות ממגוון תחומים החל מתיאוריות שונות ועד לסדנאות פרקטיות ... למידע נוסף על הרצאות מרכז XIN לחצו כאן – הרצאות.

 

אני מזמין אתכם להיות חלק ממרכז XIN, יש לנו המון מה לתת ולהציע.

ניקוי רעלים | מאמר | מוצרים וערכות

כשמנקים רעלים חשוב לשאול מאיפה מנקים, אילו מערכות דורשות ניקוי ומה המגבלות .

מערכת החיסון | מאמר | מוצרים וערכות

מי היא מערכת החיסון? איך היא עובדת ומה עלינו לעשות על מנת לשמור ולשמר את יכולותיה.