גניקולוגיה ופיריון

מחלקת גיניקולוגיה ופריון במרכז XIN

shutterstock_184193351.jpg

מנהל המחלקה: דן עמיר מטפל מוסמך ברפואה סינית ומומחה לגניקולוגיה ופריון, בוגר מכללת רידמן ומטפל משנת 2008, וחלק מצוות ההוראה במכללת רידמן מאותה שנה. בשנים האחרונות מורה ומנחה במכללה. מוסמך האגודה הישראלית לרפואה סינית. בנוסף, הכשרה בקורסי המשך- הכשרת חוקרים בתחום הגינקולוגיה, קורס מתקדם בדיקור. ניסיון קליני רב מהקליניקה הפרטית והנחיית קליניקות סטודנטים. התמחות בגינקולוגיה ופוריות...

למידע נוסף על דן עמיר - לחצו כאן.

 

מתאימה לנשים בגיל הפריון (18- 52)  ומטפלת במגוון רחב של בעיות גיניקולוגיות כגון: כאבי מחזור, תופעות PMS והפרעות הורמונאליות, שחלות פוליציסטיות, מחזוריות לא סדירה, דימומים בין ויסתיים, הפרשות וגיליות, דלקות וזיהומים וגינלים (פטרייתית או חיידקית), תופעות גיל המעבר, בעיות אונות וליבידו (גברים ונשים).

המחלקה לפריון הריון ולידה מתאימה לנשים המתקשות להיכנס להריון אם בצורה טבעית או תוך כדי הטיפול הקונבנציונאלי עוד נטפל בהיריון בסיכון (הפלות חוזרות), תמיכה בהיריון בחילות, כאבי גב, כאבי רגליים, בצקות, טחורים, או כל דבר שמופיע בהיריון, הכנה ללידה משבוע 37 וליווי לאחר לידה. המחלקה מתאימה גם לגברים עם בעיות פיריון.

אופן הטיפול כולל תשאול ואבחון הבעיה, קריאת ממצאים רפואיים (במידה ויש), רקיחה, לעיתים אישית בצמחי מרפא והתאמת פורמולות צמחים, אם לבעיה האקוטית ו/או לבעיה הכרונית, סדרת דיקורים סינים וטיפולים משולבים בשיטות שונות. החלק הראשון של הטיפול יהיה פעמיים בשבוע וילך ויתרחק עם ההטבה בבעיה ועד לפתרונה.

הטיפול במחלקה הגניקולוגית הוא לא פולשני ואינו דורש חשיפת איברים מוצנעים.

 

למי מיועדים הטיפולים:

1. נשים מגיל פוריות ואחרי.

 

2. נשים עם בעיות גניקולוגיות:

תופעות גיל המעבר.

אקנה הורמונאלי.

בעיות פוריות – תמיכה לצד טיפולים קונבנציונליים וללא טיפולים קונבנציונאליים.

תמיכה במהלך ההריון – בחילות, כאבים, הפלה מאיימת, הכנה ללידה, תמיכה לאחר לידה.

בעיות וכאבי וסת.

מחזוריות לא סדירה.

שחלות פוליציסטיות – PCOS.

אנדומטריוזיס.

הפרשות וגינאליות.

PMS – תסמונת טרום ווסתית.

דלקות באגן ובנרתיק.

כאבים במהלך יחסי מין.

דימומים בין ויסתיים.