עומר והב

מייסד ומנהל מרכז XIN

בדברי אפתח בתודה עמוקה לכל מי שנתן ונותן חלק בקיומו של המרכז.

 

אני עומר והב, יליד 1980. התחלתי את לימודי הרפואה הסינית  ב- 2004 במכללת רידמן, הוסמכתי כמטפל ברפואה סינית וצמחי מרפא ב- 2008 והמשכתי לימודי השתלמות באוניברסיטת האנגדזו שבסין, שם התמחתי בבתי-חולים אצל מיטב הרופאים בצמחי מרפא וטכניקות דיקור ואף זכיתי במלגת לימודים מטעם הממשלה הסינית להמשך לימודי הרפואה הסינית ולימודי השפה הסינית.

 

ברבות הזמן המשכתי במסע שלי לבקר במרפאות כפריות בסין ובנקודות נוספות בעולם ונחשפתי לשיטות טיפול מסורתיות עתיקות, שונות ומשונות ובשימוש המופלא של צמחי המרפא. בנוסף עברתי התמחויות קליניות בצמחי מרפא סיניים ומערביים, ובשיטות הכנה מדעיות. בחזוני אני רואה ומיישם את השילוב בין השניים כמפתח לשימוש הנכון והאפקטבי ביותר במהלך הטיפולים שלי.

 

בחזרתי ארצה העברתי הרצאות בתחום הפילוסופיה הסינית, איבחון על פי הרפואה הסינית ומרקחות צמחים במכללת רידמן, משם התחלתי לבסס את הקליניקה שלי. 

ב- 2012 פתחתי את "קליניקת נקודת סין" ובמו ידי בניתי ארבעה חדרי טיפול וחנות צמחים קטנה בלב תל אביב. התחלתי לטפל במסירות ולתת את כל כולי לטיפול מדוייק, בטוח ומהלב. במהלך חמש השנים הבאות בניתי משפחה ובני הראשון נועם נולד עם הולדת הקליניקה. 

במהלך השנים בקליניקה עברתי התנסויות רבות והקושי הגדול מכל היה איך לקדם את הקליניקה הקטנה למרכז ומוקד למטפלים וטיפולים שונים שיאפשרו מגוון טיפולים רחב יותר עבור לקוחות הקליניקה. יצרתי שיתופי פעולה עם מטפלים מוסמכים נוספים אשר שיתפו את ידיעותיהם ואהבתם לתחום הטיפול, ראו את האחר והיו סקרנים לחקור ולשאול וכך הוקם מרכז XIN. למידע נוסף על צוות המרכז לחצו כאן - צוות המטפלים.

 

הטיפול מתחיל משלב האבחון שהנו השלב העיקרי והראשוני להכירות עם המטופל/ת בכל ההיבטים השונים, לאחר שלב האבחון אני מתאים את סוג הטיפול המדוייק והרלוונטי ביותר. הטיפולים מוענקים מהלב ומתוך מקום של שליחות וכל המעוניין לטפל או לקבל טיפול עליו לרוקן את ליבו ולהכיל וכך הצוות הנהדר שלנו בא יום יום לטיפולים במרכז.

 

ב- 2017 הכרתי את דיוויד לואיס אשר הגיע אלי לטיפול עקב פציעת ספורט ובזמן קצר הפך לשותף פעיל במרכז XIN, בעזרת דיוויד מינפנו את שירותינו ואת מגוון הטיפולים שאנו זוכים לתת יום יום,כמו כן דיויד לוקח חלק בניהול ושיפור האווירה במרכז.

 

כיום 2018 אני אבא לשלושה ונשוי באושר. את זמני כיום אני משקיע בלהיות בעל טוב יותר,אבא טוב יותר, מטפל נבון יותר ולהעשיר את הידע שלי על צמחי המרפא (בעין אחת מסורתי ובעין שניה מדעי) עם הרבה אמפתיה לכולם.

 

אנו  משיקים בקרוב סדרת הרצאות שאני ועמיתיי נקיים אצלנו במרכז, הרצאות ממגוון תחומים החל מתיאוריות שונות ועד לסדנאות פרקטיות ... למידע נוסף על הרצאות מרכז XIN לחצו כאן – הרצאות.

 

אנו מזמינים אתכם להיות חלק ממרכז XIN, יש לנו המון מה לתת ולהציע.

 לכל שאלה, השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  • Facebook Social Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

אתר זה מספק מידע בלבד ואינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול רפואי/תרופתי אחר

בכל שאלה רפואית על המשתמש להיוועץ ברופא המטפל