במהלך השנים בקליניקה עברתי התנסויות רבות והקושי הגדול מכל היה איך לקדם את הקליניקה הקטנה למרכז ומוקד למטפלים וטיפולים שונים שיאפשרו מגוון טיפולים רחב יותר עבור לקוחות הקליניקה. יצרתי שיתופי פעולה עם מטפלים מוסמכים נוספים אשר שיתפו את ידיעותיהם ואהבתם לתחום הטיפול, ראו את האחר והיו סקרנים לחקור ולשאול וכך הוקם מרכז XIN. למידע נוסף על צוות המרכז לחצו כאן - צוות המטפלים.

 

הטיפול מתחיל משלב האבחון שהנו השלב העיקרי והראשוני להכירות עם המטופל/ת בכל ההיבטים השונים, לאחר שלב האבחון אני מתאים את סוג הטיפול המדוייק והרלוונטי ביותר. הטיפולים מוענקים מהלב ומתוך מקום של שליחות וכל המעוניין לטפל או לקבל טיפול עליו לרוקן את ליבו ולהכיל וכך הצוות הנהדר שלנו בא יום יום לטיפולים במרכז.

 

ב- 2017 הכרתי את דיוויד לואיס אשר הגיע אלי לטיפול עקב פציעת ספורט ובזמן קצר הפך לשותף פעיל במרכז XIN, בעזרת דיוויד מינפנו את שירותינו ואת מגוון הטיפולים שאנו זוכים לתת יום יום,כמו כן דיויד לוקח חלק בניהול ושיפור האווירה במרכז.

 

כיום 2018 אני אבא לשלושה ונשוי באושר. את זמני כיום אני משקיע בלהיות בעל טוב יותר,אבא טוב יותר, מטפל נבון יותר ולהעשיר את הידע שלי על צמחי המרפא (בעין אחת מסורתי ובעין שניה מדעי) עם הרבה אמפתיה לכולם.

 

אנו  משיקים בקרוב סדרת הרצאות שאני ועמיתיי נקיים אצלנו במרכז, הרצאות ממגוון תחומים החל מתיאוריות שונות ועד לסדנאות פרקטיות ... למידע נוסף על הרצאות מרכז XIN לחצו כאן – הרצאות.

 

אנו מזמינים אתכם להיות חלק ממרכז XIN, יש לנו המון מה לתת ולהציע.

שלום

אני עומר והב מאבחן ומטפל ברפואה סינית ולייזר רך. השילוב בין האיבחון ההוליסטי בעזרת טכנולוגית הלייזר ודרכי הטיפול המסורתיות המקובלות ברפואות העתיקות מביא לנו את השילוב השלם לטיפול. צמחי המרפא ושילוב המרקחות אם בשתיה או למריחה חיצונית. 

Wooden Hut

הסיפור שלי

אני עומר והב, יליד 1980. התחלתי את לימודי הרפואה הסינית  ב- 2004 במכללת רידמן, הוסמכתי כמטפל ברפואה סינית וצמחי מרפא ב- 2008 והמשכתי לימודי השתלמות באוניברסיטת האנגדזו שבסין, שם התמחתי בבתי-חולים אצל מיטב הרופאים בצמחי מרפא וטכניקות דיקור ואף זכיתי במלגת לימודים מטעם הממשלה הסינית להמשך לימודי הרפואה הסינית ולימודי השפה הסינית. במהלך מסעותי ביקרתי במרפאות כפריות בסין ובנקודות נוספות בעולם ונחשפתי לשיטות טיפול מסורתיות, עתיקות, שונות ומשונות, וכמובן בשימוש המופלא של צמחי המרפא. בהכשרתי עברתי התמחויות קליניות בצמחי מרפא סיניים ומערביים ובשיטות הכנה מדעיות. בחזרתי ארצה העברתי הרצאות בתחום הפילוסופיה הסינית, איבחון על פי הרפואה הסינית ומרקחות צמחים במכללת רידמן. כיום אני רואה ומיישם את השילוב בין השניים כמפתח לשימוש הנכון והאפקטבי ביותר בדרך הטיפולית שלי.

ב- 2012 היקמתי את "קליניקת נקודת סין" במרכז תל אביב שעם השנים הפכה למרכז טיפולים לרפואה משלימה ואיגדה בתוכה מגוון מטפלים ודרכי טיפול שונות. 

כיום 2021 אני נשוי לענבל ואב לארבעה יקירים ומתגורר בקיבוץ בשדה נחום. היקמנו לנו מרכז טיפולים בעמק המעיינות המקיים את חזוניינו כמטפלים. שהו..לטפל. 

עומר קולג עם שער מנטה.jpg
22.png
--20 (1)_edited.png

Contact

I'm always looking for new and exciting opportunities. Let's connect.

123-456-7890